Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın!

Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın!

Hazırda kovid infeksiyasını müalicə edən yeganə təsdiq olunmuş virus əleyhinə preparat “remdesivir” preparatıdır.

Saglamolun.com bildirir ki, hidroksixloroxin, kaletra, arbidol (umifenovir), afludol (umifenovir), favipiravir kimi preparatlar koronavirusu nəinki müalicə etmir, onlardan bəziləri hətta ağır yanaşı təsirlərə səbəb olur. Belə ki, hidroksixloroxin ürək-damar sistemində ağır fəsadlar yarada bilir. Xüsusilə bu ürək xəstəlikləri olan, yaşlı insanlara aiddir. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Təəssüf ki, bizim sosial şəbəkələrdə koronavirusa qarşı heç bir təsiri olmayan preparatların "qara bazar"larda çox baha qiymətə satılması haqqında saysız məlumatlar yayılıb. Məsələn, epidemiyadan əvvəl heç kimə lazım olmayan 6-7 manatlıq Arbidol indi defisit olub və bəzi məlumatlara görə “qara bazar”da 45-100 manat arası satılır.

Digər koronavirusa qarşı heç bir effektivliyi sübut olunmamış preparat favipiravir, yenə də sosial şəbəkələr istifadəçilərinin məlumatlarına görə hətta 700-1000 manata satılır. Yaponiyada aparılmış son araşdırmalar göstərib ki, favipiravir koronavirusa qarşı effektiv deyil və bundan əlavə hamilə qadınlar üçün olduqca təhlükəlidir. Onun qəbulu dölün ana bətnində tələf olmasına, döldə qüsurların yaranmasına, hamiləliyin pozulmasına səbəb ola bilər. Nəzərə alsaq ki, favipiravir qəbul edən qadın hamilə olduğunu bilməyə bilər bu xüsusilə təhlükəlidir.

Beləliklə, sonda yenə təkrar etmək istərdik ki, hazırda koronavirusa qarşı effektli olan yeganə preparat “remdesivir”dir. Bu preparat hazırda bütün dünyada defisitdir və onun 1 ampulun qiyməti 390 dollar təşkil edir. Xəstələrin əksəriyyətinə 6 ampul tələb olunur.  

Reklam yeri

Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! . tanıtımı. Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın!

Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın!

"Şimdi kötüler için Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın! .

Bugünün Koronavirusu müalicə edən YEGANƏ PREPARAT budur. Digərlərini almayın!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat