Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR

Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR

Bütün dünyada həkimlər ağır olmayan koronavirus infeksiyasını ev şəraitində müalicə etməyi tövsiyə edirlər.

Saglamolun.com bildirir ki, tanınmış rusiyalı həkim Yelena Malışeva öz Instagram səhifəsində kovidin evdə müalicəsi ilə bağlı vacib tövsiyələr verib. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Həkim bildirib ki, gün ərzində 2 l qədər su içmək, 25 mkq D vitamini qəbul etmək, yüksək qızıdrmanı isə parasetamolun köməyi ilə salmaq lazımdır.

Malışeva əlavə edib ki, insanda qan laxtalanması ilə problemlər varsa, mütəxəssisin təyini ilə antikoaqulyantları (qanı duruldan preparatlar) qəbul etmək lazımdır.

Həmçinin həkim bildirib ki, virus əleyhinə preparatları özbaşına içmək olmaz, onları yalnız həkim təyin etməlidir.

Reklam yeri

Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR . tanıtımı. Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR

Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR

"Şimdi kötüler için Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR .

Bugünün Koronavirusun ev şəraitində müalicəsi. Tanınmış həkimdən TÖVSİYƏLƏR

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat