Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub

Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub

Rusiyalı həkim-reanimatoloq Vyaçeslav Afonçikov koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti haqqında məlumat verib.

Koronavirusa yoluxan insanların bir çoxunda müvəqqəti olaraq vəziyyətin yaxşılaşması müşahidə olunur, daha sonra isə vəziyyət kəsin ağırlaşır ki, nəticədə insan sayılı günlər ərzində həlak ola bilər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Saglamolun.com-ın xarici KİV-lərə istinadla məlumatına görə, Afonçikov “Петербургский дневник” nəşrinə məlumat verib ki, bu koronavirusu qripp və soyuqdəymədən ciddi fərqləndirir. Qripp və soyuqdəymə zamanı xəstənin vəziyyəti əvvəl ağırlaşır və sonra simptomlar tədricən yüngülləşməyə başlayır. Burada isə əksinə.

“Kovid 38 C qızdırmadan başlaya bilər, daha sonra qızıdrma 37,3 C düşür, 7-8-ci gün xəstəlik birdən kəskin irəyliləyir və bundan sonra insan 1-2 gün ərzində “əriyə” bilər”, - həkim qeyd edib.

“Süni yaxşılaşma zamanı insana elə gəlir ki, o, sağalır. İnsan çölə çıxmağa, dükana və s. getməyə başlayır. Lakin bu zaman xəstə çoxlu miqdarda virus hissəciklərini ifraz edir və ətrafdakıları yoluxdurur”,   - Afonçikov bildirib.

İnsanlar koronavirusun bu xüsüsiyyətini bilməli və vaxtında peşəkar yardım üçün müraciət etməlidir. “Koronavirus soyuqdəymə deyil, onu mürəbbəli çay və limonla sağaltmaq mümkün deyil”, - həkim əlavə edib.   

Reklam yeri

Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub . tanıtımı. Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub

Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub

"Şimdi kötüler için Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub .

Bugünün Koronavirusun təhlükəli xüsusiyyəti aşkar olunub

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Bənzər paylaşımlar
190 manat almaq ucun qeydiyyat