Koronavirusun yeni simptomları

Koronavirusun yeni simptomları

COVID-19 yeni ştam olduğundan hələ ki az öyrənilib və alimlər getdikcə bu virusla bağlı yeni və yeni faktları aşkar edirlər.

Belə ki, koronavirusun klasik simptomları ilə (boğaz ağrısı və boğazda quruluq, yüksək qızdırma, quru öskürək, təngnəfəslik, boğulma) yanaşı yeni simptomlar da aşkar olunur.

Böyük Britaniya alimlərinin müşahidələrinə görə, dodaqların göyərməsi də koronavirusa işarə edə bilər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com Express nəşrinə istinadla bildirir ki, ağciyərin toxumasını zədələyən virus orqanizmdə oksigenin çatışmazlığına səbəb olur. Nəticədə toxumalar oksigenlə pis təchiz olunur və bu da dodaqların göyərməsinə gətirib çıxardır. Bu simptom bir çox ürək xəstəliklərinə də xasdır.

Bundan əvvəl alimlər aşkar ediblər ki, iy və dadbilmə funksiyasının kəskin pozulması da koronavirusa işarə edə bilər. Alimlər qeyd edir ki, koronavirusa yoluxmuş insan iyləri hiss etməyə və ya fantom iyləri (olmayan iylər) hiss edə bilər. Maraqlıdır ki, bəzi xəstələrdə iybilmə funksiyasının pozulması koronavirusun yeganə simptomu olub.

Bu səbəbdən sizdə allergiya və ya sinusit yoxdur, lakin qoxuları hiss etmirsinizsə, həkimə müraciət edin.

Diqqət!

Özünüzdə koronavirusun simptomlarını hiss etdikdə, xəstəxana, klinika və ya poliklinikaya getməyin, “təcili yardım” çağırın.Reklam yeri

Koronavirusun yeni simptomları

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusun yeni simptomları . tanıtımı. Koronavirusun yeni simptomları , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusun yeni simptomları hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusun yeni simptomları

Koronavirusun yeni simptomları her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusun yeni simptomları ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusun yeni simptomları, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusun yeni simptomları

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusun yeni simptomları . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusun yeni simptomları hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusun yeni simptomları iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusun yeni simptomları" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusun yeni simptomları olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusun yeni simptomları

"Şimdi kötüler için Koronavirusun yeni simptomları" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusun yeni simptomları Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusun yeni simptomları başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusun yeni simptomları köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusun yeni simptomları .

Bugünün Koronavirusun yeni simptomları

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat