L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

Rusiyada koronavirusun müalicəsində digər preparatlarla yanaşı l-arginin amin turşusu da istifadə olunur.

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadla bildirir ki, bu haqda tanınmış rusiyalı akademik Aleksandr Çuçalinin  məlumat verib.   (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Əvəzolunmaz aminturşusu olan l-arginin orqanizmdə gedən bir çox proseslərdə iştirak edir. O cümlədən, l-arginin damarları genişləndirir, damarlarda trombların əmələ gəlməsinin qarşısını alır.

Koronavirus zamanı ağciyərin damar və kapilyarlarında spazm yaranır,  tromblar əmələ gəlir. Bu proses ağciyərin böyük hissəni əhatə etdikdə insanda nəfəsalmanın pozulması inkişaf edir və nəticədə insan həlak ola bilər.

L-argininin istifadəsi trombuzun qarşısını almağa yardım edir.

Reklam yeri

L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur . tanıtımı. L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

Her etkinlik için gerçek şu ki, L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur" demiştim.

"Keşke iyi bir x L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

"Şimdi kötüler için L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur .

Bugünün L-ARGİNİN aminturşusu koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat