Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur?

Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur?

Bu günə İtaliyada koronivusdan ölənlərin sayı 4 mindən çoxdur. Statistika göstərir ki, ölənlərin 70% kişilərdir.

Həmçinin İtaliya mütəxəssisləri aşkar ediblər ki, kişilər koronavirusa qadınlarla müqayisədə daha tez-tez yoluxur. Yoluxanların 60% yenə də kişilərdir.  

The Washington Post xəbər verir ki, Çində də koronavirusdan ölənlərin 64%-ni kişilər təşkil edib. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Alimlər koronavirla bağlı olan bu “gender bərabərsizliyi”nin səbəbini sona qədər təyin edə bilmirlər. Bir çox alimlərin fikrinə görə, bunun səbəblərindən biri qadın orqanizminin müxtəlif ziyanlı faktorlara qarşı (aclıq, stress və s.) daha davamlı olmasıdır.

Həmçinin alimlərin fikrinə görə, bunun səbəbi qadınların daha güclü immun sistemi də ola bilər.   

Kişilər arasında siqaret çəkən və spirtli içkiləri qəbul edənlər qadınlarla müqayisədə daha çoxdur. Bu 2 ziyanlı vərdiş orqanizmi zəiflədir. Həmçinin siqaret çəkmək ağciyər xəstəliklərinin əsas səbəbidir. Xroniki ağciyər xəstəlikləri olan insanlar isə koronavirusa görə risk qrupuna aiddir.

Saglamolun.com kp.ru-ya istinadla bildirir ki, Con Hopkins Universitetinin (Baltimor) professoru Sabra Klayn deyib: “Biz dəqiq bilmirik niyə koronavirus kişilər üçün daha təhlükəlidir. Lakin yaşlı olmaqdan əlavə kişi cinsinə aid olmaq da artıq risk faktoru sayıla bilər və ictimaiyyət bunu bilməlidir”.Reklam yeri

Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? . tanıtımı. Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur?

Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur?

"Şimdi kötüler için Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur? .

Bugünün Nə üçün kişilər koronavirusa qadınlardan daha çox yoluxur?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat