Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib

Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib

Stenford Universitetində (ABŞ) çalışan kimya üzrə Nobel mükafatı laureatı alim Maykl Levittin fikrinə görə, koronavirus pandemiyası yaxın aylarda bitməlidir.

Saglamolun.com bildirir ki, bu haqda Los Angeles Times məlumat verib.

Tanınmış alim bundan əvvəl də Çin epidemiyası ilə bağlı çox dəqiq proqnoz verib. Belə ki, Levitt Çində başlayan epidemiyasının bitdiyi vaxtı və həmçinin virusa yoluxmuş və virusdan ölən insanların sayını proqnozlaşdırıb. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Hələ fevralda alim bəyan edib ki, virusdan 3250 insan öləcək, 80 minə yaxın  yoluxacaq. Çində epidemiya həqiqətən demək olar qurtarıb, ölənlərin sayı 3200, yoluxanların isə 81 min təşkil edib.

“Əsas məsələ təşvişi kontrol etməkdir”, - Levitt qeyd edib.

Yeri gəlmişkən bir çox tanınmış alimlər də pandemiyanın may-iyunda bitəcəyi haqqında fikirlərini söyləyib.

Alimlərin fikrinə görə, virus getdikcə zəifləyəcək və yox olacaq. Gələcəkdə koronavirus qrip və ya adi kəskin respirator infeksiyaları kimi müəyyən fəsillərdə özünü büruzə verə bilər.  



Reklam yeri

Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib . tanıtımı. Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib

Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib

Her etkinlik için gerçek şu ki, Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib" demiştim.

"Keşke iyi bir x Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib

"Şimdi kötüler için Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib .

Bugünün Nobel mükafatı laureatı KORONAVİRUS pandemiyasının tez bitməsini proqnoz edib

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat