Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq

Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadla bildirir ki, tibb elmləri doktoru, virusoloq, professor Anatoliy Alşteynin fikrinə görə, təxminən 3 il ərzində koronavirus tədriclə öz gücünü itirəcək və adi soyuqdəymə kimi olacaq.

Alim qeyd edib ki, koronavirus heç vaxt yox olmayacaq, lakin digər 4 növ koronavirus kimi insanlarda yalnız yüngül soyuqdəymə simptomlarına səbəb olacaq. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Alşteyn bildirib ki, hazırda koronavirusa yoluxma artır və yoluxmanın riskini azaltmaq üçün digər insanlarla daha az təmasda olmaq, maskalardan istifadə etmək, əlləri tez-tez yumaq və profilaktik dozada D vitaminini qəbul etmək lazımdır.

Reklam yeri

Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq . tanıtımı. Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq

Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq

Her etkinlik için gerçek şu ki, Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq" demiştim.

"Keşke iyi bir x Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq

"Şimdi kötüler için Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq .

Bugünün Professor: Koronavirus adi soyuqdəymə kimi olacaq

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat