Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı

Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı

Araşdırmalar göstərir ki, kağız pulların (xüsusilə köhnə əskinazların) üzərində koronavirus uzun müddət ərzində qala bilir.

Bu səbəbdən mütəxəssislər pulla təmasdan sonra əlləri sabunla yumağı və ya spirtlə dezinfeksiya etməyi tövsiyyə edirlər. Sabun və su və həmçinin spirtli məhlullar koronavirusu asanlıqla məhv edir.

Təəssüf ki, koronavirusla bağlı qorxu və narahatçılıq insanları bəzən çox qəribə addımlar atmağa vadar edir. Belə ki, Moskvada yaşayan bir qadın kağız pulları koronavirusdan dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya qoyub. Nəticədə pullar yanıb. Bunun səbəbi pulların üzərində olan nazik metal zolaq olub. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadla bildirir ki, adın yanmış pulları çəkib sosial şəbəkələrdə paylaşıb və bunu etməməyi tövsiyyə edib.

Bundan əvvəl də belə hadisə Çində baş verib. Orada da qadın kağız pulları mikrodalğalı sobanın köməyi ilə “təmizləmək” istədi və yandırdı.Reklam yeri

Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı . tanıtımı. Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı

Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı

Her etkinlik için gerçek şu ki, Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı" demiştim.

"Keşke iyi bir x Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı

"Şimdi kötüler için Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı .

Bugünün Qadın pullarını dezinfeksiya etmək üçün mikrodalğalı sobaya salıb yandırdı

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat