Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

ABŞ alimləri COVID-19-dan ölüm faizini əhəmiyyətli dərəcədə aşağı salan faktoru aşkar ediblər.

“Report” xəbər verir ki, Boston Universitetinin Tibb Məktəbinin tədqiqatçılarının bununla bağlı elmi işi “PLOS ONE” jurnalında dərc olunub. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Mütəxəssislərin fikrincə, qanında normal D vitamini olan koronavirus pasiyentləri arasında ağırlaşma halları və ölümlər daha azdır.

Beləliklə, 40 yaşdan yuxarı insanlar arasında bədəndə kifayət qədər maddəsi olanların ölüm faizi qalanlara nisbətən 51,5 faiz daha azdır. Alimlər bədəndə D vitamininin kifayət qədər olmasının “sitokin fırtınası” kimi fəsadların qarşısını almağa kömək edə biləcəyini də vurğulayıblar.

Daha əvvəl Rokfeller Universitetinin (ABŞ) alimləri COVID-19-un həyat üçün təhlükəli olmasının və virusdan ölüm hallarının immunitet sisteminin zəifliyi ilə əlaqəli olduğunu bildiriblər. Tədqiqatçıların gəldiyi nəticələrə əsasən, COVID-19-un ağır forması ilə tədqiq edilən azı 3,5 faiz pasiyentin antivirus müdafiəsində iştirak edən genlərdə mutasiyalar var.

Reklam yeri

Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur . tanıtımı. Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

Her etkinlik için gerçek şu ki, Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur" demiştim.

"Keşke iyi bir x Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

"Şimdi kötüler için Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur .

Bugünün Qanda bu maddənin normada olması koronavirusun ağır fəsadlarından qoruyur

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat