Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü

Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü

Avstraliyada aparılmış araşdırma göstərib ki, bütün dünyada geniş istifadə olunan qurd əleyhinə ivermektin dərmanı koronavirusu 48 saat ərzində öldürə bilir.

Saglamolun.com bildirir ki, bu haqda məqalə Antiviral Research nəşrində dərc olunub.  

“Biz aşkar etdik ki, preparatın yalnız bir dozası virusun bütün RNT-ni 48 saat ərzində öldürür və hətta 24 saatdan sonra o, xeyli azalır”. Bunu araşdırmaya rəhbərlik edən Monaş Universitetinin (Melburn) alimi Kayli Vaqstaff bildirib.    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Bundan qabaq ivermektin QİÇS, denge qızdırması, qripp, Zika virusuna qarşı öz effektivliyini in vitro (orqanizmdə deyil, test borusunda aparılmış eksperiment) sübut edib.

Hazırda bu preparat həm baytarlıqda, həm də insanların müalicəsində tətbiq olunur. İnsanlarda bu preparat qotur xəstəliyi, qurd xəstəlikləri və miaz zamanı istifadə olunur.

Alimlər qeyd edir ki, dərman hələ insanlar üzərində sınaqdan keçirilməlidir.Reklam yeri

Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü . tanıtımı. Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü

Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü

Her etkinlik için gerçek şu ki, Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü" demiştim.

"Keşke iyi bir x Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü

"Şimdi kötüler için Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü .

Bugünün Qurd əleyhinə dərman koronavirusu 48 saata öldürdü

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat