Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır

Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır

Tanınmış rusiyalı virusoloq, akademik Vitaliy Zverev sentyabr-oktyabr aylarında Rusiyada tətbiq olunmağı planlaşdırılan yeni vaksini etibarsız hesab edir.

Onun fikrinə görə, preparat çox qısa müddət ərzində hazırlanıb və bu etibar yaratmır. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com bildirir ki, bu haqda Zverev «Эхо Москвы» radiostansiyasının efirində danışıb. Alim qeyd edib ki, vaksinasiyanın sentyabrda (bəzi məlumatlara görə oktyabrda) başlanması çox risklidir.

Akademikin sözlərinə görə, effektli və təhlükəsiz vaksinin hazırlanması üçün 3-4 il tələb olunur və yeni vaksinin çox qısa müddət ərzində hazırlanması “çoxlu suallar doğurur”.

“Yeni infeksiyanın aşkar olunmasından yarım il sonra ona qarşı vaksin təklif edilirsə, bu məndə şübhələr yaradır. Mən bilmirəm – bu vaksin etibarlıdır yoxsa yox, bu müddət ərzində bunu anlamaq mümkün deyil”, - akademik Zverev bildirib.

Həmçinin alim qeyd edib ki, insanlar həyatı boyu çoxlu viruslarla qarşılaşır və indiki infeksiya ən təhlükəlisi deyil.

Reklam yeri

Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır . tanıtımı. Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır

Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır

Her etkinlik için gerçek şu ki, Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır" demiştim.

"Keşke iyi bir x Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır

"Şimdi kötüler için Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır .

Bugünün Rusiyalı akademik yeni koronavirus peyvəndinə inanmır

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat