Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur

Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur

Koronavirusa yoluxmuş insanların əkəsriyyəti müalicəsiz sağalır. Saglamolun.com bildirir ki, bunu tanınmış rusiyalı alim-farmakoloq Yuriy Kiselyov “Известия” qəzetinə bildirib.

“Bizim çox etibarlı müttəfiqimiz var – bu immunitetdir”, - alim qeyd edib. Məhz immunitet virusla mübarizədə əsas rol oynayır.    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Kiselyov bildirib ki, Russiyada xəstələrin 98%-i koronavirusdan sağalıb və onların əksəriyyətinə “banal qızdırmasalan dərmanlardan başqa heç bir digər müalicə tələb olunmayıb”.

Alim koronavirusun müalicəsində antibiotiklərdən istifadə etməməyə çağırıb. O, qeyd edib ki, antibiotiklər viruslara təsir etmir. “Koronavirus infeksiyası zamanı antibiotiklərin yerli-yersiz təyini daha ciddi problemə – bakteriyaların antibiotiklərə qarşı davamlılığına səbəb olacaq”.

Farmakoloqun sözlərinə görə, koronavirusun müalicəsi zamanı virus əleyhinə terapiya və həmçinin iltihabı azaldan və trombların qarşısını alan preparatların tətbiqi ən vacib və effektlidir.

Reklam yeri

Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur . tanıtımı. Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur

Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur

Her etkinlik için gerçek şu ki, Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur" demiştim.

"Keşke iyi bir x Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur

"Şimdi kötüler için Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur .

Bugünün Rusiyalı alim: Koronavirusa yoluxmuş insanların əksəriyyətinə xüsusi müalicə tələb olunmur

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat