“Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert

“Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert

Koronavirusun müalicəsi ilə bağlı vəziyyət olduqca acınacaqlıdır. Təəssüf ki, bir çox hallarda buna heç bir ciddi ehtiyac və əsas olmadan nisbətən yüngül xəstələrə sistemlər, müxtəlif dərman “miks”ləri, antibiotiklər, steroidlər təyin olunur.

Nəticədə xəstə sağalmır, əksinə onun vəziyyəti daha da ağırlaşır, ağciyərdə patoloji prosess sürətlənir. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com uznews.uz-a istinadla bildirir ki, bu haqda danışan koronavirusla mübarizə qərargahının nümayəndəsi həkim Sevara Ubaydullayeva (Özbəkistan) koronavirusun yüngül formaları zamanı “sistem”lərin təhlükəsindən məlumat verib.

Həkim bildirib ki, insanların bir çoxunun fikrinə görə, “sistem” onları xəstəlikdən xilas edəcək. Lakin 6-7 gün keçdikdən sonra onların vəziyyəti daha da ağırlaşır. KT zamanı məlum olur ki, artıq ağciyərdə ödem başlayır.

“Sistem”lərdən 5-6 gün sonra ağciyərdə maye yığılmağa başlayır. Ölən xəstələrin diaqnozuna baxanda görürik ki, orada “ağciyər ödemi” qeyd olunur. Bu ödem təbii inkişaf etməyib, bu “sistem”lərin nəticəsidir” – ekspert qeyd edib.

Böyrəklər mayeni çıxartmağa çatdırmır. Bu isə böyrək, ürək və ağciyəri yükləyir, ödemlərə səbəb olur.

Bundan əvvəl tanınmış rusiyalı həkim Yevgeniy Komarovskiy də öz youtube kanalında bildirirdi ki, yüngül simptomlu xəstələrə heç bir xüsusi müalicə və xüsusilə də “sistem”lər tələb olunmur. “İnsan ağız boşluğundan maye içə bilirsə, ona heç bir “sistem” lazım deyil” – həkim qeyd edib.

Reklam yeri

“Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert . tanıtımı. “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

“Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert

“Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

“Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

“Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert

Her etkinlik için gerçek şu ki, “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert" demiştim.

"Keşke iyi bir x “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert

"Şimdi kötüler için “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert .

Bugünün “Sistem”lər ziyanlıdır və koronavirusdan ölüm riskini daha da artırır – Ekspert

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat