Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq!

Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq!

Cavan insanlarda koronavirus əsasən yüngül keçir və simptomlara görə adi soyuqdəyməyə bənzəyir.

Bütün dünyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti yaşlı insanlardır. Bunun səbəblərindən biri yaşlı insanların immun sisteminin daha zəif işləməsidir. Həmçinin yaşlı insanların bir çoxu müxtəlif xroniki xəstəliklərdən əziyyət çəkir ki, bu da onlarda koronavirusun proqnozunu daha da pisləşdirir.

Digər səbəb yaşlı insanların ağciyərində ACE2 fermentinin çox olmasıdır. Məhz bu fermentin köməyi ilə koronavirus ağciyərin hüceyrələrinə birləşir. Cavan insanların orqanizmində bu ferment azdır. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadla bildirir ki, koronavirusun öyrənilməsi ilə məşğul olan alimlər bu virusa görə növbəti risk qrupunu aşkar ediblər. Bu piylənmədən əziyyət çəkən insanlardır. Həmçinin alimlər qeyd edirlər ki, burada yaş heç bir rol oynamır. Piylənmədən əziyyət çəkən həm yaşlı, həm də cavan insanlarda koronavirusun fəsadlarının riski normal bədən çəkisi olanlarla müqayisədə xeyli yüksəkdir.

Koronavirusa görə digər risk qrupları bunlardır:

- Ürək-damar xəstəlikləri olanlar

- Hiperoniyadan əziyyət çəkənlər

- Diabetiklər

- Xroniki ağciyər xəstəlikləri (astma, xroniki obstruktiv ağciyər xəstəliyi) olanlar

- Onkoloji xəstələr

Risk qruplarına aid olanlar özünü mümkün qədər qorumalı, çölə çıxmamalı, profilaktik qaydlara ciddi riayət etməlidir (əlləri yumaq, çirkli əllərlə üzə toxunmamaq və s.).Reklam yeri

Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! . tanıtımı. Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq!

Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq!

"Şimdi kötüler için Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq! .

Bugünün Sizdə bu pozulma varsa koronavirusa görə risk qrupundasınız. Yaşdan asılı olmayaraq!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat