Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu?

Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu?

Koronavirusla bağlı feyk xəbərlər dayanmadan artır. Son belə xəbərlərdən birində deyilib ki, koronavirusdan qorunmaq üçün spirt və ya arağı iyləmək lazımdır.

İlk dəfə bu haqda danışan “həkim”in videosu sosial şəbəkələrdə sürətlə yayılıb və bir çox insanlar buna inanıb. Təəssüf ki, bizdə də buna inannanlar az deyil. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Nəzərinizə çatdıraq ki, koronavirus epidemiyası zamanı spirt yalnız dezinfeksiyaedici vasitə kimi əllərin və səthlərin silinməsi üçün istifadə oluna bilər və yalnız bu halda koronavirusa öldürücü təsir edir. Bu zaman spirtin konsentrasiyası 65%-dən yuxarı olmalıdır.

Spirtli içkilərin daxilə qəbulu nəinki koronavirusu öldürmür, əksinə immun sistemini zəiflədərək orqanizmi viruslara qarşı daha da müdafiəsiz edir.

Saglamolun.com bildirir ki, spirti və ya arağı iyləmək də koronavirusu öldürmür. Həmçinin bu çox ziyanlıdır. Bu burunun selikli qişasına ziyan vurur, onu yandırır, orqanizmə toksiki təsir edir. Selikli qışalar orqanizmə virus və mikrobların daxil olmasının qarşısını alır. Spirtlə yandırılmış selikli qışalar bu funksiyanı itirir.  

Reklam yeri

Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? . tanıtımı. Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu?

Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu?

"Şimdi kötüler için Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu? .

Bugünün Spirti iyləmək koronavirusdan qoruyurmu?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat