Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO

Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO

Bildiyimiz kimi, bakterial infeksiyalar (bakterial angina, bakterial pnevmoniya, otit və s.) antibiotiklərin köməyi ilə müalicə olunur. Sadə dildə desək antibiotiklər bakteriyaları öldürür.

Bir çox viruslara qarşı isə belə öldürücü təsirə malik olan vasitə yoxdur. Koronavirus da bu mənada istisna deyil. Hazırda koronavirusu öldürən heç bir dərman yoxdur. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Sagalmolun.az bildirir ki, tanınmış ukraynalı həkim Yevgeniy Komarovskinin sözlərinə görə, belə vəziyyətdə lazım olmayan və effektsiz dərmaları qəbul etmək deyil, orqanizmin bərpası üçün ən uyğun şərait yaratmaq lazımdır. Bu nə deməkdir?    

“Həyacanlanmayın, sakitləşin, isti geyinin, otaq temperaturu +18-20, nəmliyi – 40-60% olmalıdır. Evi tez-tez havalandırın, bol maye için, burun yollarını duzlu məhlulla nəmləndirin. Enerji çatışmazlığının qarşısını almaq üçün şırın maye için və ya qlükoza vurdurun (“sistem” şəklində - red.).

Hava çatışmazlığı, təngənəfəslik kimi simptomlar əmələ gəlibsə, dərhal peşəkar tibbi yardım üçün müraciət edin” - həkim bildirib.

Həmçinin həkim bildirib ki, koronavirus ürək, damarlar, böyrəklər kimi orqanlarda fəsdalar yaradanda, xəstəyə bu fəsdaları aradan qaldırmaq məqsədi ilə xüsusi müalicə təyin oluna bilər. Lakin koronavirusa bilavasitə təsir edən hər hansı dərman hələ ki mövcud deyil.

Daha ətraflı VİDEO-da baxın:Reklam yeri

Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO . tanıtımı. Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO

Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO

Her etkinlik için gerçek şu ki, Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO" demiştim.

"Keşke iyi bir x Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO

"Şimdi kötüler için Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO .

Bugünün Tanınmış həkim: Koronavirusu müalicə edən heç bir dərman yoxdur - VİDEO

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat