Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı

Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı

Tibb elmləri doktoru, tanınmış tele-doktor Yelena Malışeva İnstagram hesabında bildirib ki, koronavirusun müalicə mexanizmi artıq həkimlərə daha aydın olub.

Saglamolun.com bildirir ki, Malışevanın sözlərinə görə, infeksiyanın müalicəsi zamanı istifadə olunan əsas preparatlar antikoaqulyantlardır (qanı duruldan preparatlar). Məhz bu preparatların istifadəsi koronavirusdan ölüm riskini xeyli azaldır. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Belə ki, koronavirusun antikoaqulyantlarsız müalicəsi zamanı ölüm 62,1%, antikoaqulyantlardan istifadəsi zamanı isə 29,1% təşkil edir.

Həkim bildirib ki, əgər xəstəxanada bu preparatlardan istifadə olunmursa, deməli “həkimlər heç nə bilmir” və koronavirusu düzgün müalicə etmirlər.

Nəzərinizə çatdıraq ki, yeni araşdırmaların nəticələrinə görə, koronavirus tək ağciyəri deyil, damarların daxili səthini də zədələyir, damar və kapilyarlarda çoxlu sayda trombların əmələ gəlməsinə səbəb olur və məhz bu da bir çox hallarda ağır fəsadlar və ölümə gətirib çıxardır.  

Həmçinin Malışeva bildirib ki, müşahidələrə görə, koronavirus “zəif infeksiya”dır, digər infeksiyalarla müqayisədə daha az hallarda ölümə səbəb olur və 1 koronavirus xəstəsi 1-2 sağlam insanı yoluxdura bilir.  

Reklam yeri

Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı . tanıtımı. Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı

Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı

Her etkinlik için gerçek şu ki, Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı" demiştim.

"Keşke iyi bir x Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı

"Şimdi kötüler için Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı .

Bugünün Tanınmış həkim koronovirusu müalicə edən ən vacib dərmanın adını açıqladı

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat