Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram

Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram

Tanınmış rusiyalı həkim, M. Jadkeviç adına Şəhər Kliniki Xəstəxanasının baş həkimi Aleksandr Myasnikov koronavirusdan necə qorunduğunu açıqladı.

Saglamolun.com live24.ru-ya istinadla bildirir ki, həkimin sözlərinə görə, o, interferon preparatından istifadə edir, xüsusilə “qırmızı zonaya” (ağır koronavirus xəstələrinin müalicə olunduğu zona) girəndə burnuna mütləq interferon damızdırır. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

İnterferon insan orqanizmində sintez olunan zülaldır. Bu zülal insan və həmçinin heyvanların qan plazmasında orqanizmə istənilən virus daxil olan kimi dərhal sintez olunur və virusun çoxalmasına mane olur.

80-ci illərdə alimlər süni interferon hazırlayıblar və o vaxtdan bu preparat virus xəstəliklərinin müalicəsi (xüsusilə hepatit C-nin müalicəsində) və profilaktikasında çox geniş istifadə olunur. Hazırda interferon koronavirusun müalicəsində də istifadə olunur.

Koronavirus epidemiyası zamanı Çin, Kanada və Avstraliya alimləri interferonla bağlı araşdırmalar apardıqdan sonra belə nəticəyə gəliblər ki, bu preparatı alan xəstələrin orqanizmindən virus daha tez çıxır və onlar daha tez sağalırlar. Araşdırmanın nəticələri Frontiers in Immunology nəşrində dərc olunub.

Reklam yeri

Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram . tanıtımı. Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram

Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram

Her etkinlik için gerçek şu ki, Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram" demiştim.

"Keşke iyi bir x Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram

"Şimdi kötüler için Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram .

Bugünün Tanınmış həkim özünü koronavirusdan belə qoruyur: Burnuma interferon damızdırıram

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat