Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib

Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib

Tanınmış rusiyalı həkim, “Jit zdorovo!” (“Жить здорово!”) verlişinin aparıcısı Yelena Malışevanın 87-yaşlı anası Qalina Aleksandrovna koronavirusdan sağalıb.

Malışeva bu haqda öz İnstagram profilində məlumat verib. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com bildirir ki, ağır ürək çatışmazlığı və hipertoniyadan əziyət çəkən Qalina Aleksandrovna 1 aydan çox xəstəxanada müalicə alıb, 2 həftə reanimasiyada yatıb.

Malışevanın sözlərinə görə, anası xəstəxanaya düşməzdən əvvəl onda olan xəstəliklərlə bağlı müntəzəm olaraq qanı duruldan preparatları (antikoaqulantlar) qəbul edirdi və bu da ona sağ qalmağa yardım edib.

“Məlum olub ki, məhz bu preparatlar koronavirus zamanı insanın həyatını xilas etməyə yardım edir. Anama xəstəxanada həb şəklində antikoaqulantları iynələrlə əvəz ediblər ” – Malışeva bildirib.

(Koronavirus ağciyərin damar kapilyarlarında trombların əmələ gəlməsinə səbəb olur, antikoaqulantlar isə qanı duruldaraq bunun qarşısını alır. Rusiyda antikoaqulantlar ağır koronavirus xəstələrinin müalicəsində  geniş istifadə olunur - red.)

Malışevanın “Sənin fikrinə görə, sənə koronavirusa qalib gəlməyə nə kömək edib?” sualına anası belə cavab verib: “Mən yaşamaq istəyirdim”.Reklam yeri

Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib . tanıtımı. Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib

Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib

Her etkinlik için gerçek şu ki, Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib" demiştim.

"Keşke iyi bir x Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib

"Şimdi kötüler için Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib .

Bugünün Tanınmış həkimin 87-yaşlı anası koronavirusdan sağalıb – Bu dərmanlar kömək edib

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat