Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq

Tanınmış rusiyalı həkim və teleaparıcı Aleksandr Myasnikovun fikrinə görə, koronavirusun 2-ci dalğası yoxdur və olmayacaq. Həkimin fikrinə görə, virus artıq insanlarla “doğmalaşıb” və insanlar arasında əbədi qalacaq.

Həmçinin Myasnikov bildirib ki, qlobal pandemiyaya səbəb olan COVID-19 daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Həkim öz Instagram-akkauntunda bildirib ki, koronavirusun yenidən alovlanması və ya “ikinci dalğa” əslində hələ keçən ilidə Uhanda başlamış birinci dalğanın davamıdır.   

“İkinci dalğa yoxdur. Bu hələ binci dalğadır. Yeni virusun xüsusiyyəti belədir ki, insan populyasiyasına gələndən sonra bu virus bizimlə əbədi olaraq qalacaq. İnfeksiya özünün torf yanğını kimi aparır – gah yavaş-yavaş yanır, gah da güclü alovlanır”, - Myasnikov izah edib.

Həkimin fikrinə görə, koronavirus dünya üzrə yayılmağa davam edəcək. Yoluxmanın səviyyəsi yüksək olan ərazilərdə (məsələn, Moskva, Nyu-York kimi şəhərlərdə) yeni yoluxanların sayı daha az olcaq və yüngül formalar üstünlük təşkil edəcək. Bunun səbəbi formalaşmış kollektiv immunitetdir. Ağır formaların yox olması üçün əhalinin 20-25% koronavirusu keçirməlidir.    

Reklam yeri

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq . tanıtımı. Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq

Her etkinlik için gerçek şu ki, Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq" demiştim.

"Keşke iyi bir x Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq

"Şimdi kötüler için Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq .

Bugünün Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus daha sonra adi soyuqdəymə kimi olacaq

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat