Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar

Tanınmış rusiyalı həkim, “O samom qlavnom” verilişinin müəllifi və aparıcısı Aleksand Myasnikov koronavirusu xüsusilə ağır keçirən xəstələrin oxşar xüsusiyyətlərini qeyd edib.  

Saglamolun.com kp.ru-ya istinadla həkimin sözlərini təqdim edir: “Onlar biri-birinə çox oxşayırlar. Hamısının artıq çəkisi var. Onları piylənmə ilə bağlı olan xəstəlikər də birləşdirir – hipertoniya, diabet. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Hamısının yaşı 65-dən yuxarıdır. Deyə bilmərəm ki, kişilər daha çoxdur. Bəzi millətlərin nümayəndələri kovidi daha ağır keçirir. Məsələn, Asiya, Qafqaz millətləri.”

Reklam yeri

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar . tanıtımı. Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar

Her etkinlik için gerçek şu ki, Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar" demiştim.

"Keşke iyi bir x Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar

"Şimdi kötüler için Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar .

Bugünün Tanınmış rusiyalı həkim: Koronavirus xəstələri biri-birinə çox oxşayırlar

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat