Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı?

Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı?

Təngnəfəslik hissi koronavirusun “klasik” simptomudur. Lakin bu simptom digər xəstəliklər və pozulmalarla da bağlı ola bilər. Bəs bunu necə anlamalı?

Saglamolun.com xarici KİV-lərə istinadla bildirir ki, Harvard tibb məktəbinin mütəxəssislərinin sözlərinə görə, təngnəfəslik yüksək qızıdrma (38 C-dən yuxarı), quru öskürək, boğazda ağrı və diskomfortla müşayiət olunursa bu böyük ehtimalla koronavirus infeksiyasına işarə edir. Vaxt itirmədən “təcili yardım” çağırın.  

Təngnəfəslik sadaladığımız simptomlarla müşayiət olunmursa, bu təşvişdən tutmuş infarkta kimi müxtəlif pozulmalara işarə edə bilər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Son zamanlar koronavirus bir çox insanlarda stres, həyacan və təşvişə səbəb olub. Əgər sizdə koronavirusun heç bir digər simptomu yoxdursa, yalnız təngnəfəslik və həyacan varsa, bu təşvişin simptomudur. Bu vəziyyət tez-tez təkrarlanırsa, həkimə müraciət edin.

Həmçinin təngnəfəslik astmanın da simptomu ola bilər. Xəstədə sinədə sıxılma, xırıltılı nəfəsalma kimi simptomlar olur.

Təngnəfəsliyin növbəti səbəbi ürək tutmasıdır. Xəstədə ürək nahiyyəsində sıxalma və ağırlıq hissi, qol, bel, boyun, çənəyə yayılan ağrı kimi simptomlar da meydana çıxır. Dərhal “təcili yardım” çağırın.  Reklam yeri

Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? . tanıtımı. Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı?

Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı?

"Şimdi kötüler için Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı? .

Bugünün Təngnəfəsliyin KORONAVİRUSla bağlı olduğunu necə anlamalı?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat