Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu?

Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu?

Qriplə müqayisədə koronavirus uşaqlara daha az toxunur. Qripə görə uşaqlar əsas risk qrupuna aiddir.

Qripdən sonra uşaqlarda tez-tez pnevmoniya, otit və bir çox digər ağırlaşmalar inkişaf edir. Koronavirusla vəziyyət tam fərqlidir.  

ÜST-in məlumatlarına görə, koronavirusdan 3%-ə yaxın insan ölür. “Uşaqlar və cavanlar arasında ölüm halları qeydə alınmır. Yaş artdıqca ölüm halları artır. 80 yaşdan yuxarı insanlar arasında ölüm halları 14% təşkil edir” – bunu ÜST-in Rusiyada nümayəndəsi Melita Vuynoviç bəyan edib. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com bildirir ki, Melita Vuynoviçin sözlərinə görə, uşaqlarda koronavirus yüngül formada keçir, soyuqdəyməyə bənzəyir.

Uşaq və böyüklərdə koronavirusun simptomları fərqlidir. Uşaqlarda koronavirus özünü boğaz ağrısı, öskürək və burun tutulması kimi simptomlara büruzə verir. Uşaqlarda baş və əzələ ağrıları olmur, pnevmoniya inkişaf etmir.

MedicalXpress jurnalı xəbər verir ki, bir çox koronavirusa yoluxmuş uşaqlarda bu virus özünü heç bir xarakterik simptomla büruzə verməsə də onlar virusun gizli daşıyıcısı olur və bu da çox təhlükəlidir. Məhz bu səbəbdən mütəxəssislər uşaqları epidemiya zamanı yaşlı nənə və babalardan uzaq tutmağı tövsiyyə edirlər.  Reklam yeri

Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? . tanıtımı. Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu?

Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu?

"Şimdi kötüler için Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu? .

Bugünün Uşaqlar koronavirusa yoluxurmu?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat