Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır

Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır

Rospotrebnadzor bildirib ki, uşaqlar böyüklərlə müqayisədə daha uzun müddət ərzində koronavirusun daşıyıcıları olurlar.

Əgər böyüklər hətta tam sağalandan sonra hələ 2 həftə ərzində koronavirusu havaya ifraz edirlərsə, uşaqlarda bu proses 3 həftə və bundan çox çəkə bilər. Həmçinin araşdırmalar göstərir ki, uşaqların əksəriyyəti koronavirusun gizli, simptomsuz daşıyıcılarıdır. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com bildirir ki, məhz bu səbəbdən bütün dünyada uşaq baxşaları və məktəblərin bağlanması epidemiyanın həcmini azaldan əsas amil kimi qiymətləndirilir.

Rusiyalı epidemioloq professor Aleksandr Qorelov bildirib ki, uşaqlar əsasən virusu yüngül keçirirlər. Lakin müşahidələr göstərir ki, yanaşı xəstəlikləri olan 6-7 yaşlı uşaqlar koronavirusa qarşı daha həssasdır.

“Təəssüf ki, ölüm halları məhz adi həyatda da xüsusi diqqət tələb edən uşaqlar arasında qeydə alınır”, - professor bildirib.Reklam yeri

Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır . tanıtımı. Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır

Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır

Her etkinlik için gerçek şu ki, Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır" demiştim.

"Keşke iyi bir x Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır

"Şimdi kötüler için Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır .

Bugünün Uşaqlar koronavirusun əsas daşıyıcılarıdır

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat