Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir?

Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir?

Moskva Dövlət Universitetinin professoru, biologiya elmləri doktoru Aleksey Aqranovski "Radio 1"-in efirində koronavirus infeksiyası profilaktikası üçün hansı sabundan istifadə etməyin lazım olmasından danışıb.

Bioloq antibakterial sabundan istifadənin o qədər də zəruri olmaması qənaətindədir. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

"Hansısa xüsusiyyətlərə malik bahalı sabunu almaq məcbur deyil. Sabunda mütləq "antibakterial" yazılmamalıdır. Bundan başqa – antibakterial sabun xəstəliyə səbəb ola bilər, çünki dərini qurudacaq və ya nə lazımdırsa onu məhv etməyəcək”, - mütəxəssis qeyd edib.

Onun sözlərinə görə, əlləri adi uşaq sabunu ilə yumaq olar. Bu halda ekspert qeyd edib ki, maye sabun virusları və bakteriyaları bərk sabundan pis yuyub təmizləyir.

Aqranovski əlavə edib ki, suyun temperaturu virusdan qurtulmanın effektivliyinə təsir etmir, o, insan üçün rahat olmalıdır. (Report.az)

Reklam yeri

Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? . tanıtımı. Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir?

Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir?

"Şimdi kötüler için Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir? .

Bugünün Virusla mübarizədə hansı sabun daha yaxşı kömək edir?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat