Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ

Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ

Yaponiya alimləri araşdırmalar zamanı aşkar ediblər ki, xurma insanın ağız suyunda olan koronavirusun konsentrasiyasını 1000 dəfə və bundan çox azaldır.

Bunun səbəbi xurmanın tərkibində çoxlu miqdarda olan tanin maddələridir. Beləliklə, xurma koronavirus mövsümündə əla profilaktik vasitə sayıla bilər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Bundan əlavə xurma bağırsaqları təmizləyir, şəkər və xolesterinin səviyyəsini aşağı salır. Yodla zəngin olduğundan xurma qalxanvari vəzi üçün ən faydalı məhsul sayılır. Kaliumun sayəsində isə xurma ürəyi gücləndirir.

Saglamolun.com bildirir ki, mütəxəssislər xurmanı əvvəl soyuducuda dondurmağı və daha sonra yeməyi tövsiyə edirlər. Bu həm xurmanın dadını yaxşılaşdırır, həm də onun tərkibində olan C vitamininin miqdarının xeyli artmasına gətirib çıxardır.

Lakin xurmanın bir təhlükəli xüsusiyyəti də var. İnsan hər gün 2-3 və bundan çox xurma yeyərsə, onun mədəsində və ya 12 barmaq bağırsağında bezoar (liflərdən ibarət olan həll olunmayan kütlə) yarana  bilər. Bezoar mədə və ya 12 barmaq bağırsağının tıxanmasına səbəb olur və yalnız cərrahi yolu ilə müalicə olunur. Bezoarın yaranmasına bərk xurma növləri səbəb olur.   

Reklam yeri

Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ . tanıtımı. Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ

Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ

Her etkinlik için gerçek şu ki, Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ" demiştim.

"Keşke iyi bir x Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ

"Şimdi kötüler için Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ .

Bugünün Xurmanın koronavirusa İNANILMAZ TƏSİRİ

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat