Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır!

Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır!

Yaponiya alimləri uşaqların tibbi maska taxması ilə bağlı yeni araşdırma aparıblar.

Saglamolun.com xarici KİV-lərə istinadla bildirir ki, alimlərin fikrinə görə, 3 yaşına qədər olan uşaqlar maska taxmamalıdır. Bu onların sağlamlığı üçün ziyanlıdır və hətta uşağın ölümünə səbəb ola bilər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Maska taxmaq uşağın nəfəsalmasını çətinləşdirir ki, uşaq boğula bilər. Həmçinin maska taxan uşağın qanında oksigenin səviyyəsi azalır və bu da uşağın ürəyinə düşən gərginliyi artırır.  

İsti havada maska taxan uşaqda istivurma, bayılma riski də kəskin artır.

Alimlər vurğulayırlar ki, kiçik yaşlı uşaqlar koronavirusa demək olar tutulmur və həmçinin koronavirusun daşınmasında ciddi rol oynamırlar.   

Rusiyanın Rospotrebnadzor təşkilatının son tövsiyələrinə görə, 7 yaşına qədər olan uşaqlar maska taxmaya bilər. Lakin daha böyük yaşda uşaqlar və yeniyetmələr üçün maska taxmaq zəruridir. 

Reklam yeri

Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! . tanıtımı. Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır!

Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır!

"Şimdi kötüler için Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır! .

Bugünün Yaponiya alimləri: 3 yaşına qədər uşaqlar maska taxmamalıdır!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat