Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə

Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə

Müasir insanların əksəriyyəti gecə yatmazdan qabaq sosial şəbəkələri “gəzir”, videolara baxır, hər hansı məlumatlarla tanış olurlar və s.

Yuxuya gedəndə isə telefonu yanına və hətta yastığın altına qoyurlar. Sonuncu xüsusilə təhlükəlidir. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com kp.ru-ya istinadla bildirir ki, rusiyalı ekspert Stanislav Kosaryovun sözlərinə görə, telefonun batareyası belə vəziyyətdə həddindən artıq qıza və alışa bilər.

Bundan əlavə mütəxəssis bildirib ki, telefon müntəzəm olaraq siqnal qəbul edir və yastığın altında olanda beyinə təsir edir. Telefonun beyinə olan mənfi təsiri mövcuddur və bunu inkar etmək olmaz.

Mütəxəssislər telefonu gecə vaxtı yataq otağında saxlamağı tövsiyə etmirlər.

Reklam yeri

Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə . tanıtımı. Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə

Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə

Her etkinlik için gerçek şu ki, Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə" demiştim.

"Keşke iyi bir x Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə

"Şimdi kötüler için Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə .

Bugünün Yatanda telefonu yastığın altına qoymayın – Təhlükə

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat