Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə

Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə

Dünyada hər üç qadından biri və hər dördüncü kişi oturaq həyat tərzi sürür ki, bu da piylənmə və digər ciddi xəstəliklərlə nəticələnir.

Saglamolun.com bildirir ki, Dünya Səhiyyə Təşkilatı (DST) artıq bu barədə həyəcan təbili çalır.

Oturaq həyat tərzi sürən insanların mübadilə prosesləri və qan dövranı yavaşıyır, orqanizmdə durğunluq yaranır. Bütün bunlar isə piylənmə, şəkərli diabet, ürək-damar sistemi xəstəlikləri, xroniki iltihabların riskini kəskin artırır.

Oturaq həyat tərzi böyrəklər üçün də çox ziyanlıdır. Mütəxəssislər böyrəklərin sağlamlığını qorumaq üçün bədən tərbiyəsi, rəgslə məşğul olmağı, hər gün piyada gəzməyi tövsiyə edirlər.

Həmçinin gün ərzində 1 dəfə bu sadə hərəkəti etmək də böyrəklər üçün çox faydalıdır. Diz və dirsəklərinizi yerə qoyub bu vəziyətdə 5 dəqiqə dayanın. Bu hərəkət zamanı böyrəklərin qan dövranı yaxşılaşır, böyrəklər oksigenlə daha yaxşı təmin olunur, sidiyin axması artır, böyrəklər dincəlir. Böyrəklərinizdə ağrılar varsa, bu hərəkət həmçinin ağrıları da azaldır.
Reklam yeri

Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə . tanıtımı. Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə

Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə

Her etkinlik için gerçek şu ki, Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə" demiştim.

"Keşke iyi bir x Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə

"Şimdi kötüler için Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə .

Bugünün Böyrəklərin sağlamlığını qoruyan sadə hərəkət - Hər gün yalnız 5 dəqiqə

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Bənzər paylaşımlar
190 manat almaq ucun qeydiyyat