Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır

Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır

Danimarka alimləri aşkar ediblər ki, yağlı süd məhsulları (kərə yağı, pendir, qaymaq, xama və s.) beyində trombların əmələ gəlməsinin riskini azaldır.

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadla bildirir ki, Orxus Universitetinin alimləri illər ərzində yaşı 50-64 arası olan 57 min insanın sağlamlıq göstəriciləri və qidalanmasına nəzarət edirdilər. Bu müddət ərzində 2 min insan insult keçirib, 1800 insanın beynində tromblar əmələ gəlib. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Araşdırma göstərib ki, yağlı süd məhsullarını gündəlik istehlak edən insanlar arasında beyində trombların əmələ gəlməsi riski bu məhsulları yeməyənlərlə müqayisədə 20% daha azdır.

Alimlərin fikrinə görə, bunun səbəblərinindən biri süd məhsullarının bağırsaq mikroflorasının yaxşılaşdırılmasıdır. Bağırsaq mikroflorası beyinin sağlamlığı və fəaliyyətinə böyük təsir edir. 

Reklam yeri

Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır . tanıtımı. Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır

Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır

"Şimdi kötüler için Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır .

Bugünün Bu məhsullar beyində trombların qarşısını alır

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat