Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar

Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar

Son aylar bütün dünyada depressiya və həyəcanın simptomlarını azaldan sakitləşdirici preparatların satışı kəskin artıb. Həkimlər bunu koronavirus pandemiyası zamanı yaşanmış uzunmüddətli stress, qeyri-müəyyənlik, narahatçılıq və qorxu ilə izah edirlər.

Rusiyalı nevroloq və reabilitoloq Kseniya Razinkina bildirib ki, bəzi belə preparatlar əslində heç bir effekt vermir. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com Rusiaya KİV-lərinə istinadla bildirib ki, həkim 4 belə faydasız preparatın adını açıqlayıb – bu “Afobazol”, “Adaptol”, “Tenoten” və “Pantoqam” preparatlarıdır.

Razinkinanın sözlərinə görə, insanlar arasında populyar olan və çox alınan bu dərmanlar insana ciddi terapevtik həyəcan əleyhinə təsir etmir.  

Həkim bildirib ki, əgər bu preparatlar insana həyəcanı azaltmağa, sakitləşməyə yardım edirsə, bu böyük ehtimalla plasebo effektidir və bu o deməkdir ki, insanın vəziyyətində əvvəldən heç bir çiddi problem olmayıb.  

Həkim qeyd edib ki, orta və ifadə olunmuş həyəcanlı-depressiv sindromu olan insanlara bu preparatlar kömək etməyəcək.

Reklam yeri

Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar . tanıtımı. Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar

Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar

Her etkinlik için gerçek şu ki, Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar" demiştim.

"Keşke iyi bir x Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar

"Şimdi kötüler için Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar .

Bugünün Ən çox alınan və ən faydasız SAKİTLƏŞDİRİCİ dərmanlar

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat