Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə

Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə

Saglamolun.com Frontiers in Psychology jurnalına istinadla bildirir ki, alimlərin fikrinə görə, ağlamaq ən yaxşı sakitləşdirici vasitədir.

İnsan ağlayanda onun parasimpatik sinir sistemi aktivləşir. Parasimpatik sinir sistemi insana qidanı həzm etməyə və dincəlməyə yardım edir. Bu səbəbdən insan ağlamağa başlayanda bir neçə dəqiqə sonra müəyyən qədər sakitləşir və rahatlaşır.   (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Həmçinin Emotion jurnalında dərc olunmuş diqər araşdırmanın nəticələrinə görə, insan ağlayanda onun nəfəsalması və ürəyin yığılmasının tezliyi azalır və bu da stressi daha yaxşı kontral etməyə, sakitləşməyə kömək edir.

Əvvəllər belə hesab olunurdu ki, insan ağlayanda onun orqanizmində stress-hormonlarının (xüsusilə kortizolun) səviyyəsi aşağı düşür. Lakin son araşdırma bunu təsdiq etməyib. Buna baxmayaraq alimlər ağlamağı ən yaxşı “sakitləşdirici vasitə” hesab edirlər.   

Reklam yeri

Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə . tanıtımı. Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə

Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə

Her etkinlik için gerçek şu ki, Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə" demiştim.

"Keşke iyi bir x Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə

"Şimdi kötüler için Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə .

Bugünün Sakitləşmək və stressi atmaq üçün ən yaxşı vasitə

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat