Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU

Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU

1. Saç daramaq

Ağır iş günündən, kompyuter qarşısında saatlarla oturduqdan, fiziki işdən sonra stressi aradan qaldırmağın ən yaxşı üsullarından biri saçlarınızı daramaqdır. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Saçları 10-15 dəqiqə ərzində daramaq beyin qan dövranını yaxşılaşdırmaqla stressi aradan qaldırır.

2. Dondurma yemək

Dondurma orqanizmdə xoşbəxtlik hormonu olan serotoninin ifrazını artırır.

3. Bioloji aktiv nöqtələr

Enerjinizi qoruyub saxlamaq və stressinizi atmaq istəyirsinizsə o zaman burnunuzun altında tən ortada dodağınızın üst olan hissənini və ovucunuzun içini nöqtə massajı edin.

4. Ovucun içini massaj etmək

Bu massaj orqanizmdəki gərginliyi aradan qaldırır və insanın sinir sistemini sakitləşdirir. Qulaqları da ovuşdurmaq sinir sistemindəki gərginliyi aradan qaldırır. Bu vasitə iş zamanı daha çox insanların köməyinə çatır.

5.  Duş qəbul etmək

Mənfi enerjidən xilas olmağın ən yaxşı üsullarından biri də duş qəbul etməkdir. İsti duş qəbul etmək və başı yuyarkən massaj eləmək stressi aradan qaldırır.

6. Rəsm çəkmək

Psixoloqlar rəsm çəkməyin insan psixologiyasına müsbət təsir etdiyini deyirlər. Gün ərzində bir-neçə dəfə 3-5 dəqiqə rəsm çəkmək insanın sinir sistemini sakitləşdirir və beyninə sakitləşdirici təsir edir.

7. Qibiskus (çin qızılgülü)çayı

Bu çay orqanizmdə olan sərbəst radikallara qarşı mübarizə aparır. Qibiskus dəmləməsi orqanizmdən gərginliyi, həyəcanı götürür, stressi aradan qaldırır.

8. Təmizlik işləri etmək

Mütəxəssislər yır-yığış etməyin insana xoş təsir bağışladığını söyləyirlər .Əşyaları yığıb-yığışdırmaq, uzun müddət təmizlənməyən yerlərin təmizlənməsi və qaydaya salınması insana sakitlik gətirir.

9. Aromaterapiya

Gözəl və güclü ətirlər insan psixologiyasına təsir etməklə yanaşı əhval-ruhiyəni də qaldırır. Bunun üçün əlinizin altında daima ətir saxlayın. Çünki gözəl ətirlər insana özünü xoşbəxt hiss etdirir. Gözəl ətir insana ilahi bir sevinc bəxş etmək qabiliyyətinə malikdir.

10. Rəqs

Əsəbi olduğunuz zaman ritmik musiqi altında rəqs etməyə çalışın. Əgər evdə rəqs etməyə imkanınız yoxdursa o zaman fitnes kluba gedin. Bu sizə stressinizi atmaqda köməkçi olacaq.

Reklam yeri

Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU . tanıtımı. Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU

Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU

Her etkinlik için gerçek şu ki, Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU" demiştim.

"Keşke iyi bir x Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU

"Şimdi kötüler için Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU .

Bugünün Stressi aradan qaldırmağın 10 YOLU

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Bənzər paylaşımlar
190 manat almaq ucun qeydiyyat