Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır

Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır

Dünyanın müxtəlif ölkələrində aparılmış araşdırmalar göstərib ki, siqaret çəkən insanlarda aritmiyanın inkişafı və insultun riski siqaret çəkməyənlərlə müqayisədə xeyli yüksəkdir. Siqaret çəkmək insultun əsas risk faktorlarından biri sayılır.  

Saglamolun.com xarici KİV-lərə istinadla bildirir ki, koreyalı alimlər yeni araşdırma zamanı siqaretdən imtina edən insanlarda insultun riskini araşdırıblar. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Mütəxəssislər 3 il ərzində yarım milyon insanın sağlamlıq vəziyyətinə nəzarət edirdilər. Məlum olub ki, siqaretdən imtina edəndən sonra insultun riski 30% azalır.  

Həmçinin alimlər vurğulayıb ki, heç vaxt siqaret çəkməyən insanlarda insultun riski bu vərdişdən imtina edənlərlə müqayisədə daha aşağıdır.

Reklam yeri

Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır . tanıtımı. Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır

Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır

Her etkinlik için gerçek şu ki, Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır" demiştim.

"Keşke iyi bir x Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır

"Şimdi kötüler için Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır .

Bugünün Yalnız bu vərdişdən imtina İNSULTun riskini 30% azaldır

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat