Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ

Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ

Saglamolun.com bildirir ki, tanınmış ukraynalı pediatr Yevgeniy Komarovskiy öz youtube kanalında uşaqlar üçün “zaqar” almağın təhlükəsi haqqında danışıb.

Pediatrın sözlərinə uşaqlar ümumiyyətlə gün şüalarının altında olmamalıdır, onlar yalnız kölgədə, çətirin altında “zaqar” ala bilərlər. Məsələ burasındadır ki, uşaqların dərisi çox nazikdir və onlarda gün yanıqları çox tez inkişaf edir. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Gün yanıqları insanlarda dəri xərçənginin riskini artırır. Uşaqlar üçün belə yanıqlar xüsusilə təhlükəlidir. Həkimin sözlərinə görə, uşaq vaxtı 5 günəş yanığı epizodu böyüyəndə dəri xərçənginin riskini 80% (!) artırır.

Komarovskiy bildirib ki, çimərliyə yollananda və ya günəşli havada gəzməyə gedəndə uşağın bədəninin açıq yerlərinə mütləq günəşdən qoruyan krem çəkilməlidir. Uşaqlar üçün nəzərdə tutulan kremlərdən istifadə etmək lazımdır.    

Reklam yeri

Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ . tanıtımı. Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ

Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ

Her etkinlik için gerçek şu ki, Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ" demiştim.

"Keşke iyi bir x Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ

"Şimdi kötüler için Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ .

Bugünün Gün altında qaralmağın uşaqlar üçün bilmədiyiniz TƏHLÜKƏSİ

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat