Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur...

Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur...

Efir yağları ilə zəngin olan dəfnə yarpağı güclü viris, mikrob və iltihab əleyhinə xüsusiyyətlərə malikdir.

Mütəxəssislər soyuq fəsillərdə boğaz və udlağın iltihabının qarşısını almaq, soyuqdəymə və virus xəstəliklərinin riskini azaltmaq, immun sistemini gücləndirmək üçün dəfnə yarpağını çeynəməyi tövsiyə edirlər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Dəfnə yarpağının əvvəl kiçik, sonra daha böyük hissəsini bir neçə dəqiqə ərzində çeynəyin və sonra tüpürün.

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadla bildirir ki, bu sadə vasitə həmçinin respirator infeksiyaları zamanı iltihabı və boğaz ağrısını azaltmağa, həzmi yaxşılaşdırmağa, şəkər və xolesterini salmağa kömək edir, ağız boşluğunu təravətləndirir.

Həkimlər qeyd edirlər ki, hamiləlik və əmizdirmə zamanı və həmçinin qəbizlik və xora xəstəliyindən əziyyət çəkənlərə dəfnə yarpağını çeynəmək olmaz.    

Reklam yeri

Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur...

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... . tanıtımı. Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur...

Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur..., özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur...

Her etkinlik için gerçek şu ki, Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur..." demiştim.

"Keşke iyi bir x Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur...

"Şimdi kötüler için Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur..." Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur... .

Bugünün Dəftə yarpağını çeynəyin - Boğaz iltihabının qarşısını alır, soyuqdəymədən qoruyur...

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat