Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir...

Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir...

Saglamolun.com oxucularına tanınmış fitoterapevt Fizuli Hüseynovun məqaləsini təqdim edir.

Bu qarışımın tükənməz faydalarını qarışımı içdikcə görəcəksiniz. Qarışım qan dövranını normallaşdırır. Qanazlığını aradan qaldırır. Bədən soyuqluğunu götürür, qanı durulaşdırır,  beyin qan dövranını yaxşılaşdırır, immunteti gücləndirir, xolesterini aşağı salır, ürəyi qoruyur, ürək çatışmazlığında faydalıdır, revmatizmdə və revmatoidli poliartritdə , reyno xəstələri üçün faydalıdır. Göz zəifliyində, əllərin əsməsində,  zob xəstəliyində, hormonal pozğunluqlarda, prostat hiperplaziyalarında, qadın xəstəliklərində adət pozğunluqlarında, marstopatiyalarda, ağciyər xəstəliklərində bronxitlərdə, faringitlərdə, pnevmoniyalarda, "buzlu şüşə" sindromunda həm uşaqlar, həm qadınlar, həm də kişilər üçün faydalıdır. Məcunu gündən günə içdikcə faydalarını görəcəksiniz. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Lazım olanlar:

- Bal 1 kq

- Təzə zəncəfili 500 qram

- Ud hindi tozu 200 qram

- Təzə reyhan 15 ədəd.

- Limon şirəsi 1 stəkan.

Əvvəlcə bal ilə ud hindi tozunu bal ilə bir qabda qarışdırıb qara kağıza və ya adi qəzet kağızına büküb pəncərəyə qoyun ki, üzərinə günəş düşə bilsin, qarışımı gündə bir-iki dəfə qarışdırmaq lazımdır. 10 gündən sonra təzə zəncəfilin üzərini qaşıqla qaşıyıb soyduqdan sonra təzə reyhanla birlikdə ət maşından keçirib hamısını birlikdə bala qarışdırıb, sonra limon şirəsini də qarışdırıb  soyuducuya qoyursunuz. Gündə 1 dəfə qarışdırmaq şərtilə soyuducuda saxlayırsınız. 3-cü günündən sonra istifadə edə bilərsiniz. Gündə 3 dəfə yeməkdən 30 dəqiqə əvvəl (mədə problemi olanlar yeməkdən 2 saat sonra) 1-2 xörək qaşığı yarım və ya bir stəkan suya qarışdırıb içə bilərsiniz.

Reklam yeri

Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir...

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... . tanıtımı. Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir...

Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir..., özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir...

Her etkinlik için gerçek şu ki, Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir..." demiştim.

"Keşke iyi bir x Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir...

"Şimdi kötüler için Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir..." Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir... .

Bugünün Faydaları saymaqla bitməyən təbii qarışım - damarları təmizləyir, immuniteti gücləndirir...

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat