100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var

100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var

İtaliyada 104 yaşlı qadın koronavirusdan sağalıb.

Milli.Az The Sun-a stinadla xəbər verir ki, Ada Zanusso adlı qadın koronavirusa qalib gəlib. O, pandemiyaya qalib gələn ən yaşlı insanlardan biridir. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Ada mart ayının 17-də, qocalar evində koronavirusa yoluxub. Onunla birlikdə qalan 20 nəfər ölsə də, 104 yaşlı Ada sağalıb.

Həkimlər onun sağalmasını "böyük ümid" adlandırıblar.

Qeyd edək ki, Ada Zanusso 1918-1920-ci illərin pandemiyasına çevrilən İspan qripinə də qalib gəlib.

Məlumat üçün bildirək ki, İtaliyada 128.948 nəfər koronavirusa yoluxub. Onlardan 15.887-si dünyasını dəyişib.Reklam yeri

100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var . tanıtımı. 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var

100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var

Her etkinlik için gerçek şu ki, 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var" demiştim.

"Keşke iyi bir x 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var

"Şimdi kötüler için 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var .

Bugünün 100 il əvvəl ispan qripindən, indi koronavirusdan sağalıb - 104 yaşı var

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat