Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir

Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir

Tanınmış rusiyalı həkim, akademik, millət vəkili Gennadi Onişenko koronavirusun hansı qrup insanlara ən böyük təhlükə yaratdığı haqqında məlumat verib.

Saglamolun.com kp.ru-ya istinadla bildirir ki, akademikin sözlərinə görə, ölüm halların əksəriyyəti 70 və bundan çox yaşı olan insanlar arasında qeydə alınır. Bunun səbəbi yaşla bağlı olan immun sisteminin zəifləməsidir.

Digər risk qrupları: şəkərli diabet xəstələri, ürək-damar sistemi xəstəlikləri, hipertoniya və xroniki respirator xəstəlikləri (astma, xroniki obstruktiv ağciyər xəstəliyi, respirator allergiya, ağciyər hipertenziyası, peşə xəstəlikləri) olan insanlardır.  

Bunları nəzərə alaraq akademik risk qruplarına aid olan insanları daha ehtiyatlı olmağa çağırıb, onlara profilaktik qaydalara tam şəkildə riayət etməyi tövsiyə edib. Reklam yeri

Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir . tanıtımı. Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir

Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir

"Şimdi kötüler için Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir .

Bugünün Bu insanlar üçün koronavirus daha təhlükəlidir

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Bənzər paylaşımlar
190 manat almaq ucun qeydiyyat