Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi

Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi

Soyuq fəsillər yaxınlaşır. Soyuq fəsillərdə qripp, müxtəlif respirator infeksiyalara tutulması riski kəskin artır. Nəzərə alsaq ki, koronavirus təhlükəsi hələ də səngiməyib, vəziyyət daha da mürəkkəb və təhlükəli görünür.

Bütün dünya artıq bilir ki, koronavirusun əsas hədəfi ağciyərdir. Digər tərəfdən qripp infeksiyası fonunda da tez-tez pnevmoniya inkişaf edir. Soyuq fəsillərdə ağciyəri iltihabdan qorumaq üçün nə etməliyik? (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

13 saylı Moskva Klinik Xəstəxanasının həkim-terapevti Kirill Qlibko orqanizmi pnevmoniyadan (sətəlcəm) qorumaq üçün bəzi tövsiyələri verdi.

Mütəxəssisin fikrincə, sətəlcəmin qarşısının alınması üçün ilk növbədə hipotermiyadan (orqanizmin həddindən artıq soyuması) qorunmaq vacibdir.

Saglamolun.com “Говорит Москва” radiostansiyasına istinadla bildirib ki, terapevt bunun üçün bu kimi tövsiyələri verib:

- Soyuq havada ayaqlarınızı daim isti saxlayın, qışa mütləq yun corab alın.

- Yağışa düşmüsünüz və ya üşümüsünüzsə, evə gələndə dərhal isti duş qəbul edin və isti çay için. Bu orqanizmi hipotermiyadan xilas edəcək və nəticədə pnevmoniyanın riskini azaldacaq.

- Bakterial pnevmoniyaya qarşı peyvənd vurdurun. (Bunu indi də etmək olar.) Peyvəndin təsiri 5 ildir. Bu peyvəndin vurdurması xüsusilə risk qrupuna aid olan tibb işçiləri, yaşlı insanlar və müxtəlif səbəblərə görə immun sistemi zəif olan insanlara tövsiyə olunur.

Reklam yeri

Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi . tanıtımı. Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi

Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi

Her etkinlik için gerçek şu ki, Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi" demiştim.

"Keşke iyi bir x Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi

"Şimdi kötüler için Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi .

Bugünün Terapevt pnevmoniyadan qorunmaq üçün bəzi sadə tövsiyələri verdi

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat