Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU

Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU

İspaniyanın La-Korunye şəhərinin universitet hospitalının alimləri ürəyin sağlamlığının sərbəst yoxlamağın sadə üsulunu təklif ediblər.

Həkimlər binanın dördüncü mərtəbəsinə çıxmaqla ürəyin vəziyyətinin nə yerdə olduğunu örgənmək imkanı olduğunu bildiriblər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Qeyd olunub ki, dördüncü mərtəbəyə qalxmaq üçün tələb olunan vaxtı ölçmək lazımdır.

"Əgər bunun üçün sizə bir dəqiqə yarım vaxt lazımdırsa, sağlamlıq səviyyəniz aşağıdır", - həkim Xesus Peteyro qeyd edib.

Mütəxəssislər əmindirlər ki, əgər yuxarı qalxma vaxtı bir dəqiqə ətrafındadırsa, insan bundan sonra naxoşluq və ya güclü təngnəfəslik hiss etmirsə, onda narahatlıq üçün səbəb yoxdur.

Həkimlərin sözlərinə görə, bu metod mütəmadi ixtisaslaşmış müayinələrdən keçmək zəruriliyini istisna etmir, lakin ürək-damar sistemi ilə bağlı problemlər zamanla özünü göstərə bilər. (24News.ge)

Reklam yeri

Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU . tanıtımı. Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU

Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU

Her etkinlik için gerçek şu ki, Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU" demiştim.

"Keşke iyi bir x Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU

"Şimdi kötüler için Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU .

Bugünün Ürəyin sağlam olduğunu yoxlamağın ƏN SADƏ ÜSULU

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat