Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır

Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır

Tanınmış Rusiyalı kardioloq, ailə həkimi və bloqer Yelena Anşina kərə və bitki yağlarının qarışdırması haqqında məlumat paylaşıb.

Həkim xəbərdarlıq edir ki, qidalanmada bitki (günəbaxan, qarşıdalı, zeytun) və kərə yağını qarışdırmaq qəti şəkildə olmaz. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com bildirir ki, həkimin sözlərinə görə, bu halda piylərin orqanizm tərəfindən mənimsənilməsi kəskin artır. Bu isə qanda xolesterinin səviyyəsini qaldırır, aterosklerozun inkişafını sürətləndirir.

Ateroskleroz zamanı damarlarda xolesterin yığılır ki, bunun nəticəsində damarlar daralır, zəifləyir, kövrək olur. Bütün bu patoloji proseslər damarların partlaması və tam bağlanması riskini qat-qat artırır. Ateroskleroz bütün dünyada ürək xəstəlikləri, infarkt və insultun əsas səbəbidir.   

Həmçinin bitki və kərə yağlarının birlikdə istehlakı artıq çəki və piylənməyə səbəb olur.

Doktor Anşina yemək hazırlanması zamanı yağları qarışdırmamağı tövsiyə edir. Misal üçün, kartof və ya kotlet qızardanda bir çox qadınlar bunu bitki və kərə yağlarının qarışığında edir. Bu yolverilməzdir.

Həmçinin kardioloq qeyd edir ki, ayrı ayrılıqda kərə və bitki yağında hazırlanmış qidaları eyni qida qəbulu zamanı yemək olmaz. Məsələn, kərə yağında hazırlanmış sous və bitki yağı əlavə olunmuş salat eyni qida qəbulunda yeyilməməlidir.  

Reklam yeri

Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır . tanıtımı. Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır

Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır

Her etkinlik için gerçek şu ki, Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır" demiştim.

"Keşke iyi bir x Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır

"Şimdi kötüler için Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır .

Bugünün Yemək bişirəndə BİTKİ və KƏRƏ yağlarını qarışdırmayın! Bu xəstəlikləri yaradır

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat